محصولات شرکت پایا سافت

نرم افزار حسابداری مالی مبتنی بر وب پایدار

نرم افزار حسابداری مالی تحت وب پايدار با ويژگي‌های منحصر به فرد و فرايند محور بودن، امكان دستيابی سريع و به موقع از هر جا و با هر ابزاری را در بستری امن در اختيار شما قرار می‌دهد.
فرآيندهای داخلی نرم افزار حسابداری مالی مانند ثبت و تأييديه اسناد حسابداری، گردش درخواست وجه نقد در خزانه‌داری، درخواست كالا توسط واحدها و خريد كالا، تأييديه‌ مالی پيش فاكتور و تبديل آن به فاكتور، درخواست مرخصي و غیره را در يك كارتابل ببينيد و مديريت كنيد.
نرم افزار حسابداری مالی مبتنی بر وب پايدار شامل زيرسيستم‌های مالی، كنترل بودجه، خزانه‌داری ريالی و ارزی، انبار و حسابداری انبار،‌ خريد و تداركات، فروش و بازرگاني و باشگاه مشتريان، ‌اموال و دارایی‌های ثابت، توليد و بهاي تمام شده، حقوق و دستمزد و غیره بوده كه در ارتباط مستقيم با اتوماسيون اداری پندار می‌باشد. به اين قابليت‌ها نرم افزار فرم ساز و سيستم گردش كار پويا (Work flow) را نيز اضافه نماييد.

نرم افزار فروشگاهی تحت وب پیوند

سيستم جامع فروشگاهی تحت وب پيوند، بخشی از راه حل جامع مالی مبتنی بر وب پایدار بوده كه با زيرسيستم‌های حسابداری مالی، خريد و تداركات، ‌خزانه‌داری، اموال و دارايی‌هاي ثابت، حقوق و دستمزد و غیره به صورت يكپارچه و در قالب يك سيستم جامع تحت وب قابل ارائه می‌باشد.
راهكار جامع فروشگاهي تحت وب پيوند، يك محيط بسيار ساده و جذاب را براي كاربران فراهم نموده تا كاربران با سرعت بالا، فاكتورها را به صورت آنلاين و تحت وب صادر کرده و مشتريان بدون هيچ معطلی، صرفاً به فكر نحوه‌ تسويه‌ فاكتور باشند: نقدی، كارت بانكی، اعتباری يا كارت هواداری.
با راه حل جامع فروشگاهی پيوند، می‌توانيد مشتری خود را در تمامي شعب شناسایی نموده و با ارائه‌ شرايط تشويقی و تخفيف‌های ريالی و كالايی، نسبت به ترغيب مشتريان خود براي خريد بيشتر از شعب اقدام نماييد. شناسايی مشتريان می‌تواند از طريق كارت‌های الكترونيكی صورت پذيرد.

نرم افزار ارتباط با مشتریان پل

این محصول یکی از محصولات پیشرفته و کاربردی شرکت پایا افزار می‌باشد که براساس معماری نوین و انعطاف‌پذیر گردش کار طراحی و تولید شده است و به منظور راحتی کار مشتریان، این شرکت سعی نموده است تا در تولید این محصول هر سه نوع مدل مدیریت ارتباط با مشتری را به صورت ساده و روان با رویکردهای نوین دسترسی (Accessibility) و راحتی استفاده (Usability) به مرحله اجرا درآورد.
CRM پل تصویری کاملا روشن با جزئیات کامل از مشتریان و تمامی فرآیند فروش در اختیار قرار داده و به شما این امکان را می‌دهد تا متناسب با هرمشتری ارتباطی پویا همه جانبه و مستقل برقرار نمایید تا فرصت‌های بیشتری برای فروش ایجاد شده و رضایت‌مندی مشتری نیز بیشتر تامین گردد . با استفاده از CRM پل روندهای افزایش و کاهش انتظارات مشتریان نسبت به کالا و خدمات ارائه شده توسط سازمان، مورد شناسایی قرار گرفته که در بخش‌های دیگر سازمان مانند برنامه‌ریزی تولید به کار می‌رود.

سازمان الکترونیک پندار

نرم افزارهای نسل جدید شرکت پایا افزار بدون نیاز به نصب و بدون محدودیت سیستم عامل و بر روی هرگونه سخت افزاری (کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و غیره) در فضای وب قابل اجرا می‌باشند.نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار یکی از به‌روزترین راهکارهای ارائه شده در زمینه راه‌اندازی سیستم‌های مکاتبات اداری به شمار می‌آید.این نرم افزار با رویکرد کاربری ساده و در دسترس بودن اطلاعات در هر زمان و مکان و با استفاده از تکنیک‌های روز دنیا طراحی و پیاده‌سازی شده است.
با وجود زیر سیستم‌های فرم ساز (Form Generator) و گردش کار (Work Flow)، نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پندار علاوه بر فرآیندهای از پیش تعریف شده قابلیت انعطاف‌پذیری و بومی سازی شدن و مکانیزه کردن فرم‌ها و گردش کار فرآیندهای کسب و کاردر سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف را دارا می‌باشد که این امر باعث حذف فرآیندهای تکراری و بدون ارزش شده و مدیران می‌توانند با فراغت خاطر نسبت به اتخاذ تصمیمات کلان و کنترل و پیگیری فرآیندهای سازمان اقدام نمایند.

نرم افزار مالی پایشگر (حسابرس ویژه)

نرم افزار مالی پایشگر (حسابرس ویژه) مخصوص شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط مشتمل بر سیستم‌های حسابداری مالی، خرید و فروش، انبارداری، اموال و دارایی‌های ثابت، خزانه‌داری، چک و بانک و حقوق و دستمزد طراحی و تولید شده است.
نرم افزار فوق در دو سطح قابل ارائه بوده و به دلیل محاسبات دقیق، تهیه گزارشات مدیریتی متنوع و همچنین قیمت مناسب یکی از کامل‌ترین و جامع‌ترین نرم افزارهای موجود در بازار رقابتی خود می‌باشد. پروژه طراحی و تولید نرم افزار پایشگر (حسابرس ویژه) در سال 1383 به پایان رسیده و آخرین نسخه به روز شده نرم افزار مربوط به فروردین 1393 است که ماحصل آن پشت سر گذاشتن 10 دوره مالی، صدور کاربرگ، سند اختتامیه، سند افتتاحیه و انتقال اطلاعات به سال مالی جدید بدون کوچک‌ترین ایرادی در محاسبات و پردازش اطلاعات می‌باشد.

نرم افزار اتوماسیون مالی تحت ویندوز پنجره

شرکت پایا افزار با تکیه بر یک دهه تجربه کاری و دانش به‌روز نسبت به طراحی و تولید سیستم اتوماسیون مالی جامع پنجره (پایا) با رویکرد MIS اقدام نموده است.
نرم افزار فوق، سیستم‌های حسابداری مالی- خرید و تدارکات- سفارشات، فروش و بازرگانی- انبارداری و حسابداری انبار- خزانه‌داری (دریافت و پرداخت)- چک و بانک- اموال و دارایی‌های ثابت- حقوق و دستمزد- تولید (بهای تمام شده)- سیستم پیمانکاری- سیستم پخش و فروش- سیستم پذیرش خودرو- سیستم پذیرش کالا را به طور همزمان و به صورت یک مجموعه یکپارچه (integrated) در خود جای داده است.

نرم افزار صندوقچه (حسابرس آنلاین)

نرم افزار صندوقچه (حسابرس آنلاین) یکی از محصولات تولیدی تحت ویندوز شرکت پایا افزار می‌باشد. نرم افزار فوق یک سیستم فروشگاهی ساده بوده که با ظاهری ساده و کاربردی امکانات بی‌شماری در زمینه صدور فاکتور خرید و فروش، انبارداری، دریافت و پرداخت در اختیار کاربران محترم قرار می‌دهد.
حسابداری نرم افزار فوق به صورت اتوماتیک بوده و کاربران نرم افزار نیازی به داشتن اطلاعات حرفه‌ای در زمینه حسابداری ندارند. همچنین در نرم افزار فوق امکان تهیه انواع گزارشات مالی، خرید، فروش و خزانه‌داری مهیا می‌باشد.

نرم افزار یکپارچه تعمیرگاهی

نرم افزار تعمیرگاهی پایا یکی از زیر سیستم‌های نرم افزار یکپارچه مالی پایا می‌باشد که با امکانات بسیار متنوع جهت استفاده در تعمیرگاه‌های خودرو و همچنین تعمیرگاه‌های سایر لوازم، طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ویژگی های نرم افزار : – ثبت مشخصات خودرو شامل شماره شاسی، مدل و رنگ با قابلیت رهگیری و استفاده در مراجعات بعدی– ثبت برگه پذیرش خودرو با دریافت و ورود اطلاعات مربوط به مشخصات خودرو، پلاک خودرو، میزان بنزین خودرو، کیلومتر کارکرد و تلفن شخص– تعیین نوع خدمات درخواستی مشتری برای انجام و ثبت در برگه پذیرش– امکان صدور برگه حواله انبار جهت تعیین قطعات مصرف شده برای تعمیر خودرو– امکان استفاده از دستگاه بارکد خوان در برگه پذیرش و فاکتور فروش– امکان انتخاب شماره برگه پذیرش در داخل برگه حواله جهت لینک قطعات مصرف شده به برگه پذیرش خودرو– صدور برگه خروج کالا از انبار به صورت اتوماتیک– صدور فاکتور فروش از روی برگه پذیرش– تهیه انواع گزارشات

نرم افزار یکپارچه مالی مخصوص تولیدی بتن

نرم افزار تخصصي قرار داد، مديريت توليد و بارنامه ها، مديريت پمپ و ميکسرها، فروش و کنترل انبار صنعت بتن پياده سازي شده و به جامعه محترم اصناف صنعت ساختمان و توليد بتن ايران عرضه شده .لازم به ذکر است نرم افزار فوق به دليل تحت وب بودن و با تکنولوژي روز در زمینه برنامه نویسی طراحی و تولید شده است.
نرم افزار فوق شامل زیر سیتم های حسابداری مالی – خرید و تدارکات – فروش و بازرگانی – خزانه داری و چک و بانک – حقوق و دستمزد – اموال و دارائیهای ثابت – فروش و تولید بتن.