محصولات شرکت بردار هوشمند

سیستم انبار مبتنی بر بارکد

سیستم انبار مبتنی بر بارکد این امکان را فراهم می سازد تا ثبت، جمع آوری و انتقال اطلاعات انبار به صورت مکانیزه و با استفاده از بارکدخوان های پرتابل(موبایل کامپیوتر PDA) صورت بپذیرد. در این سیستم انباردار در هنگام ورود محصولات تولید شده به انبار با استفاده از دستگاه بارکدخوان پرتابل، بارکدها و سریال الصاق شده بر روی محصولات(شناسنامه محصول الصاق شده در قسمت لیبلینگ و بسته بندی)را خوانش کرده و رسید انبار را در سیستم ثبت می کند. بدین ترتیب تعداد محصولات ورودی به انبار را به موجودی قبلی اضافه و موقعیت محصول (جانمایی) در انبار ثبت می گردد . در هنگام خروج محصول از انبار، حواله فروش (حواله خروج) ارسالی از واحد فروش بر روی دستگاه بارکدخوان پرتابل انتقال داده می شود. پس از آن انبار دار حواله را در دستگاه باز کرده و شروع به خوانش بارکد محصولات مورد نظر می نماید.در صورتی که بارکد محصولی خارج از حواله خوانش شود دستگاه آلارم می زند و هشدار می دهد تا چه از لحاظ تعدادی و چه از لحاظ تنوع، محصول اشتباه برای مشتری ارسال نشود .پس از خوانش بارکد محصولات، مشتری مورد نظر انتخاب و حواله خروج در سیستم ثبت می شود و از موجودی انبار کسر و برای مشتری ارسال می گردد .

سیستم کنترل اموال ودارایی ثابت

دارایی ثابت (به انگلیسی Fixed Asset) یک ملک یا تجهیزات محسوس و قابل لمس است که یک شرکت در اختیار دارد و می‌تواند در عملیات خود برای درآمدزایی از آن استفاده کند.دارایی‌های ثابت را نمی‌توان در طول یک سال مصرف یا به وجه نقد تبدیل کرد. دارایی‌های ثابت معمولا در ترازنامه و تحت عنوان املاک، ماشین‌آلات و تجهیزات ثبت می‌شوند.این دارایی‌ها به دارایی‌های سرمایه‌ای (Capital Assets) نیز مشهورند.اهمیت ثبت دقیق دارایی ثابت گاهی اوقات توسط کسب‌وکارهای کوچک و متوسط نادیده گرفته می‌شود، به روز بودن و دقت در ثبت دارایی‌ها نه تنها کمک می‌کند تا گزارش‌ها به درستی منتشر شوند بلکه می‌تواند نقش بسیار ارزشمندی در کمک به مالکان کسب‌وکار در برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشد.بر اساس تجربه ما بیشتر مالکان کسب‌وکارهای کوچک زمانی که با رشد دارایی‌های ثابت مواجه می‌شوند، درصدد کسب راه‌حل مناسب‌تری برای مدیریت دارایی‌های خود هستند.دارایی‌ها اساساً برای تحقق درآمد کسب‌وکارها، وصول بدهی، نگهداری از مشتریان و مصرف‌کنندگان و رشد ثروت مورد استفاده قرار می‌‌گیرند.

سیستم فروشگاهی خرده فروشی

سیستم فروشگاهی مبتنی بر بارکد این امکان را فراهم می سازد تا مجموعه موجودی انبار، کنترل ورود و خروج محصولات، نقطه سفارش کالا، فروش و فاکتور فروش، رسید مشتری، ثبت سند،دریافت و پرداخت ها و … را به بهترین و موثرترین روش در حداقل زمان ممکن و با صحت اطلاعات به صورت مکانیزه و با استفاده از بارکدخوان های پرتابل(موبایل کامپیوتر PDA) مدیریت کند.سخت افزارهای موبیلتی و مبتنی بر بارکد شرکت سخت افزاری بردار هوشمند ماشین بعنوان یک مکمل در کنار نرم افزارهای موجود، فرآیند خرده فروشی را مکانیزه می کند.
در این سیستم اطلاعات از طریق یک نرم افزار واسط به دستگاه بارکد خوان قابل حمل (دستگاه پرتابل یا هندهلد) انتقال می یابد.امروزه سیستم مدیریت فروشگاهی مبتنی بر فن آوری بارکد کلیه نیازهای مربوط به فروشگاه ها را در زمینه تدارکات فروشگاه، محل نگهداری قفسه ها، هماهنگی بین فروشگاه ها، راهنماهای خرید، مشتری مداری، برچسب قیمت کالاها و … را مدیریت کند.

نرم افزار حمل و نقل و لجستیک

سیستم حمل و نقل و لجستیک مبتنی بر بارکد این امکان را فراهم می سازد تا مجموعه کلیه امور مربوط بهبسته بندی کالا، ورود به انبار، مرتب سازی کالا، بارگذاری هوشمند، تحویل کالا، خدمات مشتری و … را به بهترین و موثرترین روش در حداقل زمان ممکن و با صحت اطلاعات به صورت مکانیزه و با استفاده از بارکدخوان های پرتابل(موبایل کامپیوتر PDA) مدیریت کند.
سخت افزارهای موبیلتی و مبتنی بر بارکد شرکت سخت افزاری بردار هوشمند ماشین بعنوان یک مکمل در کنار نرم افزارهای موجود، فرآیند حمل و نقل و لجستیک را مکانیزه می کند. در این سیستم اطلاعات از طریق یک نرم افزار واسط به دستگاه بارکد خوان قابل حمل (دستگاه پرتابل یا هندهلد) انتقال می یابد.
– بسته بندی (Package Collection) – ورود به انبار (Warehouse entry ) – مرتب سازی (Sorting) – بارگذاری هوشمند (Intelligent loading) – تحویل (Delivery) – خدمات به مشتریان (Customer Service) و …

سیستم خدمات دولتی مبتنی بر بارکد

سیستم خدمات دولتی مبتنی بر بارکد این امکان را فراهم می سازد تا دولت بتواند کلیه امور مربوط به پارکینگ، کنترل بلیط، بازرسی، اجرای قوانین گشت و … را به بهترین و موثرترین روش در حداقل زمان ممکن و با صحت اطلاعات به صورت مکانیزه و با استفاده از بارکدخوان های پرتابل(موبایل کامپیوتر PDA) مدیریت کند.سخت افزارهای موبیلتی و مبتنی بر بارکد شرکت سخت افزاری بردار هوشمند ماشین بعنوان یک مکمل در کنار نرم افزارهای موجود، فرآیند های مربوطه را مکانیزه می کند. در این سیستم اطلاعات از طریق یک نرم افزار واسط به دستگاه بارکد خوان قابل حمل (دستگاه پرتابل یا هندهلد) انتقال می یابد.امروزه سیستم مدیریت دولتی مبتنی بر فن آوری بارکد کلیه نیازهای مربوط به دولت را در زمینه پارکینگ، خدمات شهری، کنترل بلیط، بازرسی، اجرای قوانین گشت و … را مدیریت کند.